Dicsértessék a Jézus Krisztus!

Szeretettel köszöntjük a palicsi Mária, Világ Királynője Egyházközség honlapján!

Honlapunkat azzal a szándékkal indítjuk, hogy egyházközségünk és az esperes-kerület többi plébániája életébe a helyi hívek mellett mások is bepillantást nyerjenek.

Idegenforgalmi település lévén Palicson sokan megfordulnak. Itt tartózkodásuk alatt a vendégeknek lelki táplálékot sem kell nélkülözniük: a festői környezetben található kápolnánk a nap mind a 24 órájában nyitva áll az elcsendesedésre vágyók előtt, templomunkban pedig a hét bármelyik napján szentmisén is részt vehetnek.

Éppen e honlappal szeretnénk érzékeltetni, hogy élő közösség a miénk, ugyanakkor azt is, hogy az Egyház sokkal több, mint helyi közösség.

Köszönet mindazoknak, akik munkájukkal, anyagiakkal vagy bármilyen más módon hozzájárultak/hozzájárulnak a lap létrehozásához, és annak folyamatos fejlesztéséhez.

Észrevételeiket és javaslataikat szivesen fogadjuk.

Figyelmébe ajánljuk:

Mindenkor megtalálja az aktuális miserendet: mikor, milyen nyelven és milyen szándékra mutatunk be szentmisét templomunkban vagy kápolnánkban.
Az Eseménynaptár összefoglalja, milyen rendezvények, ünnepségek várhatóak, illetve történtek egyházközségünkben.
A Képgalária segítségével be is pillanthat plébániánk életébe.